Thu, Feb 23 2012
Report | Summary | Stats

SPOSPO1 ( 3)
LegWLegW0 ( 2)
PLAYERS
SPOLegW
1
Rui Patricio
Dusan Kuciak
12
47
João Pereira
Artur Jedrzejczyk
2
4
Anderson Polga
Michal Zewlakow
6
2
Alberto Rodríguez
Marcin Komorowski
17
48
Emiliano Insua
Jakub Wawrzyniak
14
3
Daniel Carriço
Jakub Rzezniczak
25
14
Matías Fernández
Ivica Vrdoljak
21
8
Stijn Schaars
Maciej Rybus
31
10
Marat Izmailov
Janusz Gol
5
18
André Carrillo
Michal Zyro
33
9
Ricky van Wolfswinkel
Danijel Ljuboja
28
Substitutes
12
Marcelo Boeck
Wojciech Skaba
84
11
Diego Capel
Michal Hubnik
7
25
Bruno Pereirinha
Tomasz Kielbowicz
11
26
André Santos
Inaki Astiz
15
31
Renato Neto
Michal Kucharczyk
18
32
Sebastian Ribas
Rafal Wolski
27
93
Xandao
Bartosz Zurek
38
OTHER SCORES
Final - FC Spartak Trnava 0-0 FC Zestafoni
Final - Crusaders 4-0 Brommapojkarna
1:00 PM ET - IFK Goteborg vs Györi ETO FC
2:30 PM ET - ND Gorica vs Molde
1:00 PM ET - Lech Poznan vs Kalju
11:30 AM ET - MyPa vs Dinamo Minsk
3:15 PM ET - FH Hafnarfjordur vs Neman Grodno
9:30 AM ET - Hapoel Be'er Sheva vs RNK Split
1:00 PM ET - Liberec vs MFK Kosice
1:00 PM ET - Tromso vs Víkingur Gøta
1:00 PM ET - KS Flamurtari Vlorë vs Petrolul Ploiesti
1:00 PM ET - SV Grödig Amateure vs Cukaricki Belgrade
2:30 PM ET - Jagodina vs CFR Cluj-Napoca
3:15 PM ET - Stjarnan vs Motherwell
1:30 PM ET - FC Spartak Trnava vs FC Zestafoni
2:45 PM ET - Crusaders vs Brommapojkarna
1:30 PM ET - FC Groningen vs Aberdeen
1:00 PM ET - Chikhura Sachkhere vs Bursaspor
2:30 PM ET - NK Koper vs Neftchi Baku PFC
1:00 PM ET - AIK Solna vs Linfield
2:30 PM ET - Ferencvaros vs Rijeka
12:00 PM ET - Omonia Nicosia vs FK Buducnost Podgorica
2:30 PM ET - Siroki Brijeg vs Mlada Boleslav
2:45 PM ET - St Johnstone vs FC Luzern
1:30 PM ET - FC Zorya Luhansk vs Laci
2:00 PM ET - Sligo vs Rosenborg
8:30 AM ET - Shakhter Karagandy vs FK Atlantas
12:00 PM ET - Haugesund vs FK Sarajevo
2:00 PM ET - Zawisa Bydgoszcz vs S.V. Zulte Waregem
12:00 PM ET - Kuban Krasnodar vs Sillamae Kalev
1:00 PM ET - Zimbru Chisinau vs CSKA Sofia
1:00 PM ET - Shakhter Soligorsk vs Derry City
1:00 PM ET - FC Vaduz vs Ruch Chorzow
1:00 PM ET - Hapoel Tel Aviv vs Astana 1964
2:00 PM ET - Vojvodina vs AS Trencin
2:30 PM ET - Diosgyor VTK vs PFC Litex Lovech
3:05 PM ET - St. Pölten vs Botev Plovdiv
2:00 PM ET - Asteras Tripolis vs RoPS
2:15 PM ET - Hajduk Split vs Dundalk
1:00 PM ET - Esbjerg FB vs Kairat Almaty
12:00 PM ET - Inter Baku vs Elfsborg
Back to Top
ESPNFC Home
ESPN Mobile Web Home
En Español
Change Timezone
Help & Feedback
Terms of Use
SIGN IN