Thu, Oct 20 2011
Report | Summary | Stats

RapBRapB0
LegWLegW1
PLAYERS
RapBLegW
1
Danut Dumitru Coman
Dusan Kuciak
12
2
Sandro Rui Duarte
Artur Jedrzejczyk
2
4
Santos Elias Marcos Antonio
Michal Zewlakow
6
16
Ovidiu Nicusor Burca
Marcin Komorowski
17
19
Vladimir Bozovic
Jakub Wawrzyniak
14
8
Nicolae Grigore
Ivica Vrdoljak
21
5
Dan Alexa
Ariel Borysiuk
16
10
Ovidiu Herea
Miroslav Radovic
32
14
Mihai Roman
Janusz Gol
5
7
Ciprian Deac
Maciej Rybus
31
11
Daniel Pancu
Danijel Ljuboja
28
Substitutes
89
Catalin Straton
Wojciech Skaba
84
3
Melo Roosevelt Tavares Ezequias
Evaristo Jesus Bonfim Manu
9
9
Vargas Barbosa Cassio
Inaki Astiz
15
15
Cristian Daniel Oros
Michal Kucharczyk
18
20
Stefan Grigorie
Jakub Rzezniczak
25
21
Sabrin Sburlea
Rafal Wolski
27
80
Andrade Filipe Teixeira
Michal Zyro
33
OTHER SCORES
1:00 PM ET - IFK Goteborg vs Györi ETO FC
2:30 PM ET - ND Gorica vs Molde
1:00 PM ET - Lech Poznan vs Kalju
11:30 AM ET - MyPa vs Dinamo Minsk
3:15 PM ET - FH Hafnarfjordur vs Neman Grodno
9:30 AM ET - Hapoel Be'er Sheva vs RNK Split
1:00 PM ET - Liberec vs MFK Kosice
1:00 PM ET - Tromso vs Víkingur Gøta
1:00 PM ET - KS Flamurtari Vlorë vs Petrolul Ploiesti
1:00 PM ET - SV Grödig Amateure vs Cukaricki Belgrade
2:30 PM ET - Jagodina vs CFR Cluj-Napoca
3:15 PM ET - Stjarnan vs Motherwell
1:30 PM ET - FC Spartak Trnava vs FC Zestafoni
2:45 PM ET - Crusaders vs Brommapojkarna
1:30 PM ET - FC Groningen vs Aberdeen
1:00 PM ET - Chikhura Sachkhere vs Bursaspor
2:30 PM ET - NK Koper vs Neftchi Baku PFC
1:00 PM ET - AIK Solna vs Linfield
2:30 PM ET - Ferencvaros vs Rijeka
12:00 PM ET - Omonia Nicosia vs FK Buducnost Podgorica
2:30 PM ET - Siroki Brijeg vs Mlada Boleslav
2:45 PM ET - St Johnstone vs FC Luzern
1:30 PM ET - FC Zorya Luhansk vs Laci
2:00 PM ET - Sligo vs Rosenborg
8:30 AM ET - Shakhter Karagandy vs FK Atlantas
12:00 PM ET - Haugesund vs FK Sarajevo
2:00 PM ET - Zawisa Bydgoszcz vs S.V. Zulte Waregem
12:00 PM ET - Kuban Krasnodar vs Sillamae Kalev
1:00 PM ET - Zimbru Chisinau vs CSKA Sofia
1:00 PM ET - Shakhter Soligorsk vs Derry City
1:00 PM ET - FC Vaduz vs Ruch Chorzow
1:00 PM ET - Hapoel Tel Aviv vs Astana 1964
2:00 PM ET - Vojvodina vs AS Trencin
2:30 PM ET - Diosgyor VTK vs PFC Litex Lovech
3:05 PM ET - St. Pölten vs Botev Plovdiv
2:00 PM ET - Asteras Tripolis vs RoPS
2:15 PM ET - Hajduk Split vs Dundalk
1:00 PM ET - Esbjerg FB vs Kairat Almaty
12:00 PM ET - Inter Baku vs Elfsborg
Back to Top
ESPNFC Home
ESPN Mobile Web Home
En Español
Change Timezone
Help & Feedback
Terms of Use
SIGN IN